novinky Březen


NOVINKY BŘEZEN

 

Přesné vážení je jediná zaručená cesta
k tomu, aby se recept povedl. S tím nyní pomohou nové digitální váhy s nosnostmi 500 g, 5 kg a 15 kg. Váží na gram přesně, ta nejmenší dokonce na desetinu gramu. Velké a dobře čitelné číslice, skleněnou vážící plochu i funkci dovažování oceníte
při vaření, zavařování i pečení.  

 

 

AKCE ÚNOR

 

K oblíbeným XXL pánvím GrandCHEF přidáváme další velikosti a také kastroly a rendlíky. Unikátní profi vzhled s nádechem retro stylu, masivní provedení, kvalitní antiadhezní povlak, indukční dno a kovové úchyty pro použití v troubě jsou jen některé z předností této skvělé linie. V troubě používejte s novými Poklicemi do trouby UNICOVER.


Krájecí desky PRECIOSO

 

Už nemusíte mít jedno prkýnko na maso, druhé na zeleninu a další na aromatické sýry nebo ryby. Obou-stranné krájecí desky PRECIOSO jsou vyrobené unikátní technologií nanoCARE, díky které jsou anti-bakteriální, nenačichávají a neza-barvují se.

A umýt je stačí pouhým opláchnu-tím, nepotřebujete saponát ani myčku.

Vyzrají na skvrny,

pachy i bakterie!

 

 


 


Pánev dělená - I PREMIUM

Na jediné pánvi připravíte hlavní chod
i s přílohami. Steak, volské oko a resto-vané fazolky tak zvládnete hravě na jeden zátah, bez hromady špinavého nádobí. Špičkový antiadhezní povlak nepřipaluje
a odolá i kovovým obracečkám.

Tři jídla současně!

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------


Mlýnek na mák HANDY

 

Unikátní mlecí mechanismus z prvo-třídní tvrzené keramiky! Díky tomuto řešení si můžete podle libosti nastavit hrubost mletí, od hrubšího až po extra jemně mletý mák. Moderní mlýnek na mák od TESCOMY se ovládá mnohem snadněji než klasické litinové mlýnky, lze jej upevnit ke stolu o tloušťce až 5 cm a snadno se čistí.

Vyvinuto a patentováno v TESCOMĚ.

Namele mák, semínka i jáhly!

 

 

Kráječ na kostičky a hranolky HANDY, 2 čepele

Jedním pohybem nakrájíte zeleninu a ovoce na malé nebo velké kostičky. Základ do polévek, omáček i zeleninových či ovocných salátů připravíte doslova za okamžik. Vyrobeno z odolného plastu, čepele z prvotřídní nožířské nerezavějící oceli.

Malé i velké kostičky
za okamžik!

 

TESCOMA KLATOVY - FOTOGALERIE >>>

TESCOMA

Mgr. Milena Špatenková

IČ: 611 46 439, DIČ: CZ456001005

Pražská ul. 161

339 01 Klatovy

Telefon

602 460 543